Oferta biznesowa Stargard

Hotel Lord jest idealnym partnerem dla biznesu i doskonałym miejscem na zorganizowanie firmowych wydarzeń w Stargardzie. Nowoczesny sprzęt audiowizualny, klimatyzowane sale, bezpłatne Wi – Fi, oraz profesjonalna obsługa zagwarantują niepowtarzalną atmosferę podczas firmowych imprez. Zapewniamy perfekcyjne warunki zarówno na duże eventy do 350 osób, jak i kameralne szkolenia, konferencje, uroczyste kolacje czy bankiety.

Nasza sala kryształowa to doskonałe miejsce do wykreowania nastrojowej przestrzeni eventowej. Dzięki odpowiedniej stylistyce nadamy wyjątkowy klimat dla prestiżowych spotkań branżowych. W zależności od preferencji Klientów, do aranżacji wykorzystamy stoły prostokątne lub okrągłe.  Oferujemy również możliwość podświetlenia sal na dowolny kolor – np. w motywach przewodnich firmy.

Dopełnieniem organizacji będzie doskonałe menu, przygotowane przez naszych utalentowanych kucharzy oraz  serwis kawowy, o który zadba hotelowa cukiernia. Ponadto oferujemy Państwu miejsca noclegowe w komfortowo i elegancko wyposażonych pokojach oraz apartamentach w bardzo przystępnej i konkurencyjnej cenie.

Zapytania prosimy kierować na adres – biuro@lord–hotel.pl