Impreza okolicznościowa Stargard

Niezależnie od tego czy czeka Cię kameralne przyjęcie, czy huczna uroczystość, każde z nich powinno być zorganizowane tak, by po latach wspominać je z uśmiechem na twarzy. Urokliwe wnętrza, otoczenie zieleni, profesjonalna obsługa oraz doskonała kuchnia sprawią, że każde wydarzenie zorganizowane w Hotelu Lord będzie wyjątkowe.

W naszym hotelu organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe:

Uroczystości rodzinne

Spotkania integracyjne

Imprezy plenerowe

Rocznice

Jubileusze

Wernisaże

Studniówki

Wigilie firmowe

Wszystkie imprezy okolicznościowe spędzone w gronie najbliższych to wspaniałe chwile i znakomita okazja, aby przeżyć wspólnie niezapomniany czas.
Nasze sale na imprezy okolicznościowe w Stargardzie są odpowiednio dopasowywane do okazji i życzeń klienta.

Eleganckie sale

Do dyspozycji Gości mamy cztery sale różnej wielkości, które łącznie mogą pomieścić do 350 osób. W zależności od charakteru uroczystości organizujemy w nich zarówno mniejsze, jak i większe przyjęcia i zadbamy o to, by każde z nich było odpowiednio zaaranżowane.

Szukasz odpowiedniej sali na przyjęcia urodzinowe, 18-nastki i imprezy okolicznościowe w Stargardzie? Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby.

Bankiety i imprezy firmowe Stargard

Zajmujemy się nie tylko organizacją rodzinnych imprez okolicznościowych, ale też obsługą bankietów i spotkań firmowych, takich jak wigilie, czy konferencje. Do dyspozycji naszych Gości oferujemy zarówno eleganckie sale, jak i klimatyzowane sale konferencyjne. Kolejnym udogodnieniem dla pracowników będą noclegi w miejscu wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą imprez firmowych w Stargardzie oraz kontaktu telefonicznego.

Szeroki wybór wyśmienitych potraw

Świeże, lokalne składniki, aromatyczne przyprawy i kulinarne umiejętności naszych kucharzy sprawiają, że każde danie jest wyjątkowe.  Dania przygotowywane są z najwyższą starannością i dbałością o różnorodne gusta naszych Gości.

Miejsca noclegowe o wysokim standardzie

Wiele przyjęć trwa do późnych godzin nocnych. Aby nasi Goście czuli się komfortowo przygotowaliśmy miejsca noclegowe o wysokim standardzie, które pozwolą im odpocząć. Zachęcamy do rezerwacji naszych pokoi.

Skontaktuj się z naszym managerem

503-072-784