Atmosfera

Hotel Lord to kompleksowe miejsce do organizacji imprez, wesel czy dużych eventów i konferencji. Stworzone z wizją i pasją. Kryształowa restauracja, najlepszy Szef Kuchni w mieście i profesjonalna obsługa na czele z doświadczoną rodziną inwestorów, stworzyli ciepłą i rodzinną atmosferę, w której czas płynie wolniej i piękniej. A odwiedzający Goście spędzają momenty pełne radości i szczęścia, podziwiając uroki terenu. Miejsce noclegowe powstało z największą dbałością o każdy szczegół, tak by Gościom niczego nie brakowało. To nasza receptura na najpiękniejsze wspomnienia.

Połączenie sił to początek,
pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to sukces.

Nasze ogrody

Przepiękne ogrody, kaskady wodne, tarasy z bliskością zieleni tworzą wyjątkową atmosferę luksusu na wyciągnięcie ręki i tym samym pozwala na chwilę zatrzymać się w codziennym biegu, złapać oddech i odprężyć się po dniu pełnym zajęć.

Profesjonalna obsługa

Najważniejszą dewizą pracowników Hotelu Lord jest kompleksowa obsługa, na najwyższym poziomie. Dzięki pasji oraz zaangażowaniu każdego dnia dbają o to, by pobyt w naszym hotelu pozwolił się Państwu zrelaksować i odpocząć.

Wykwalifikowani kucharze i kelnerzy z uśmiechem na twarzy serwują dania przygotowane na bazie najlepszych składników, gwarantujące ciekawe doznania kulinarne.

Wydarzenia

Hotel Restauracja LORD to miejsce, które idealnie nadaje się na okolicznościowe imprezy rodzinne, chrzciny, komunie, urodziny i różnego rodzaju spotkania w gronie najbliższych osób.

Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami. Przygotujemy dla Państwa wybrany wystrój sali, kolorystykę oraz zadbamy o każdy szczegół oraz motyw przewodni spotkania.

Lokalizacja i okolica

Usytuowany w spokojnej i cichej dzielnicy Stargardu w niedużej odległości od ścisłego centrum miasta oferuję swoim gościom doskonałe warunki odpoczynku.
W niedalekiej okolicy znajduję się…

Galeria Handlowa
„Starówka„

Sala zabaw dla dzieci
„Zig zag„

Bowling

Kino SCK

Pływalnia miejska

Kolegiata Najświętszej
Marii Panny Królowej Świata

Muzeum
Archeologiczno-Historyczne

Siłownia Fabryka Formy

Korty tenisowe

Zabytki

Stargard to wspaniałe miejsce dla osób lubiących wycieczki rowerowe.
Piękna trasa poprowadzi do bajkowego jeziora Miedwie wraz z piękną promenadą